המוצרים הנמכרים ביותר

מוצרים חדשים

החנויות שלנו

החנויות שלנו

בימבי כפר שמריהו רחוב הזורע 3 כפר שמריהו הרצליה

מה אפשר לשים בלוקר חוץ מספרים?
 אחרת   February 20, 2016 at 12:07 pm   Comments: 0    Viewed: 7551

הלוקר לא חייב להיות דבר משעמם מטרתו אך ורק לאחסן את הספרים שלך. זה כבר לא מקובל להתייחס כך ללוקר שלך ויש המון דרכים איך לשדרג את הלוקר שלך למראה מושלם וכיפי! היום אנחנו נדבר על כל הדברים שכדי לשים בלוקר שלך חוץ מהספרים.

 

 1.       דאודורנט,טישו, תחבושות ובושם

אין כמו לשפר את מצב רוח עם הריח האהוב עליך אחרי שיעור ספורט,בעיקר בקיץ. דבר האחרון שאת רוצה זה להיכנס לכיתה עם ריח של זיעה...

ליפגלוסדאודורנטתחבושות 

 1.       מברשת שער וגומיות

שער מסודר זה חובה! אז מברשת שער וגומיות תמיד צריכים להיות זמינות או בשבילך או בשביל ה-BFF שלך!

מברשת שער 

 1.       קישוטים, תמונות ומגנטים

לוקר הוא המקום האישי שלך באמצעותו את יכולה להראות לכולם את האופי המיוחד שלך.

אירגונית ללוקרפרחים מגנטים

 

 1.       עטים, צבעים ודברים נוספים של אומנות

תמיד כדאי להחזיק עטים ומרקרים נוספים בתוך האירגונית. דברים נוספים לציור ועיצוב אפשר גם לשים בלוקר שלא יגנבו לך אותם בכיתה. לי למשל יש צבעים מיוחדים זוהרים כאלו שאין לאף אחד בכיתה כי קניתי אותם בחו"ל. אני רוצה להביא אותם לבית הספר אבל לא הייתי משאירה אותם ככה סתם בתיק. גם ככה כל הזמן גונבים לי דברים מהקלמר!

עטים יפים DIY

 

 1.       וולפייפרס

וולפייפס ללוקר זה טרנד חדש ופשוט נדיר. מה יכול להיות יותר Cool מלהוסיף צבעים לכל צד של הלוקר? עכשיו מי שלא מכירה מה זה – וולפייפרס אלו טפטים ציבעונים שנדבקים לכל צד של הלוקר ממש בקלות על ידי מגנטים. מה שטוב בוולפייפרס של lockerz.co.il זה שהם מתאימים לכל לוקר בבתי ספר. לפני שאת שמה את הוולפייפרס ללוקר עליך למדוד את הצדדים של הלוקר ולפי המדידה לחתוך את הפנלים של הוולפייפרס כך שזה יתאים ללוקר.

וולפייפר ללוקר

 

 1. מראה מגנטית

        על הדלת של הלוקר אפשר לשים מראה מגנטית, פרחים מדהימים ואירגוניות לעטים, גומיות, איפור או לפחות ליפגלוס, בושם וכל דבר אחר שצריך להיות זמין עבורך במהלך היום. אפשר גם לקחת מגנטים בודדים ולהדביק אותם עם דבק לדברים שלך.

מראה מגנטית ללוקר בבית ספר 

 1.       שנדליר או נברשת

מה שבאמת יהפוך את הלוקר שלך מסתם לוקר לGLAM  זה השנדליר המהממת שנצמדת לתיקרה של הלוקר. זה לא רק יפה אבל גם מאיר את הלוקר! השנדליר פועלת בעזרת סוללות AAA ומשדרגת את הלוקר לדבר אחר לגמרי.

מי שהשנדליר יקרה עבורו יכול לקנות פנס פשוט כזה ולהדביק עליו מגנט חזק ולהצמיד לתקרה של הלוקר כתאורה.

שנדליר נברשת ללוקר 

 1.       מגנטים

אני מאוד אוהבת מגנטים בצורה של יהלומים ופרחים גדולים כאלו ציבעונים. זה גם מוסיף הרבה אישיות ללוקר וגם עוזר להחזיק תמונות, מערכת השעות ותיזכורות.

אפשרות נוספת זה לקחת אטבי כביסה מעץ ומצד אחר לצבוע בצבעים זוהרים ובצד השני לשים מגנט. בעזרת אטבי כביסה אפשר לשים תמונות וכל דבר אחר לדלת של הלוקר.

מגנטים ללוקר

 

 1.       מערכת השעות

מערכת השעות זה דבר חשוב אחרת איך תדעי איזה ספר לקחת מהלוקר לשעור הבא? מערכת השעות אצלי תלוייה בצד של הלוקר כך שזה תמיד זמין.

 

 1.   מדף

כדי לסדר את הלוקר בצורה הכי מקסימלי כדי לשים מדף הפרדה. את הספרים אפשר לשים למטה והשאר למעלה על המדף. אירגון נכון של הלוקר יעזור לך למצוא כל דבר בקלות ולהמשיך להיות הילדה עם לוקר הכי פופולרי בבית הספר.

 מדף ללוקר

שטיח

שטיח מיני המהמם מוסיף שיק וסטייל ללוקר שלך. למי שמחפש פיתרון זול – אפשר פשוט לקנות שטיח קטן בלגזור. ולמי שמחפש מוצרים של לוקרז אז יש את המיני שטיח נדיר שאסור לפספס!

שטיח ללוקר

Related blogs

No comments here!

(Login to post comments.)